درباره ما

با توجه به اهمیت انرژی و کنترل انرژی مصرف آن, به دلیل محدود بودن منابع انرژی در جهان و همچنین تاکید کارشناسان و برنامه ریزان اقتصادی به این مهم باعث گردیده است که بخش صنعت ویژه ایی را به این موضوع اختصاص دهد. بطوریکه یکی از اهداف اصلی تمام صنایع ,کاهش میزان انرژی در محصولات تولیدی خود میباشد.

 

ساختمان به دلیل نیاز هر انسان به آن یکی از کانون های اصلی مصرف انرژی محسوب میگردد. در حال حاضر 30 درصد از انرژی در بخش ساختمان به مصرف میرسد و به همین دلیل جلوگیری از اتلاف آن در ساختمانها یکی از مباحث اصلی در طراحی, محاسبات و انتخاب اجزاء سازه ها برای مهندسین این صنعت مبیاشد..درب و پنجره به دلیل حائل بودن فضای بیرونی و داخلی هر ساختمان نقش بسزایی در میزان اتلاف انرژی شده و در نهایت آسایش ساکنان ساختمان را در پی خواهد داشت.

 

بدین منظور استفاده از مواد   upvc جهت ساخت درب و پنجره از اواخر سال 1960 میلادی ابتدا از اروپا آغاز گردید.این نوع پنجره ها به دلایل متعدد از جمله زیبایی ,تنوع رنگ و مهمتر از همه ,بودن عایقی مناسب در برابر اتلاف انرژی , طی چند دهه اخیر مورد استقبال مصرف کننده قرار گرفته و جایگزین پنجره های فلزی و چوپی گردیده است.بطوریکه هم اکنون بیش از 70% درب و پنجره ها در کشورهای پیشرفته از جنس upvc میباشد.

شرکت نوسازه آرا تولید کننده درب و پنجره و کرکره upvc  از سال 1385 با بهره گیری از آخرین تکنولوژی ساخت این محصولات و با استفاده  از مدرنترین ماشین آلات تمام اتوماتیک اروپایی راه اندازی شد و در حال حاضر به عنوان نماینده شرکت وینتک مشغول به ارائه خدمات در زمینه ساخت درب و پنجره upvc  میباشد.

شرکت نوسازه آرا با بهره گیری از دانش روز و کادر مجرب و استفاده از بهترین نوع مصالح در تولیدات خود توانسته است با اجراء و اتمام پروژه های  بسیاری در اقصی نقاط کشور کارنامه درخشانی از خود به جا بگذارد.